Partnerzy

Poznaj możliwości
"Niebieskiego Kalendarza".
Usprawnij pracę, zdobywaj nowe kontakty.

Aplikacja “Niebieski Kalendarz” to narzędzie dedykowane kancelariom, poradniom i organizacjom, które oferują pomoc osobom będącym w trudnej sytuacji rodzinnej.

Aplikacja

Dostępne pakiety

Dostępne pakiety

Pakiet
Basic
85zł netto/msc
Pakiet
Premium
120zł netto/msc

W tym pakiecie otrzymasz:

Wpis do bazy
tworzonej dla klientów indywidualnych

Możliwość zamieszczenia rozszerzonego opisu własnej działalności

Prawo do publikacji 1 artykułu w miesiącu

Dostęp do konta Premium dla 3 swoich klientów

Możliwość otrzymywania zapytań bezpośrednio od klientów indywidualnych

Dlaczego warto być w naszej bazie?

Z aplikacji “Niebieski kalendarz” korzystają osoby, które potrzebują wsparcia, znajdując się niejednokrotnie w trudnej, kryzysowej sytuacji.. Dołączając do naszej bazy, ułatwiasz im kontakt ze swoją kancelarią, poradnią lub organizacją.

Aplikacja

Co zyskasz, zamieszczając opis działalności?

Dzięki tej opcji, potencjalni klienci otrzymają więcej informacji oraz dodatkowe argumenty za tym, by skontaktować się właśnie z Tobą.

Aplikacja

Co zyskujesz, dzięki naszej aplikacji?

Sposób na ograniczenie wydatków

Sposób na ograniczenie wydatków

Dzięki licznym funkcjonalnościom online, będziesz rzadziej sięgać po typowe materiały i nośniki (np. papier ksero, płyty czy pendrive'y). To prosta droga do ograniczenia miesięcznych wydatków na prowadzenie biura, nawet o 20 zł na każdego obsługiwanego klienta B2C.

Ułatwienia w zbieraniu danych do celów dowodowych

Ułatwienia w zbieraniu danych do celów dowodowych

Jeśli prowadzisz kancelarię prawną, “Niebieski kalendarz” zdecydowanie ułatwi Ci proces zbierania danych o sytuacjach dysfunkcyjnych, które opisuje Twój Klient. Dzięki temu, że klienci sami notować będą wszelkie niepokojące wydarzenia, Ty zyskasz źródło informacji, o kluczowym znaczeniu w kontekście postępowania prowadzonego przed sądem, a wniosek dowodowy w postaci zebranego materiału będzie przygotowany bez Twojego zaangażowania czasowego.

Nowe kanały dotarcia do klientów

Nowe kanały dotarcia do klientów

Dzięki obecności w bazie, wizytówce z rozszerzonym opisem oraz publikacji artykułów eksperckich jesteś w stanie dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów i zainteresować ich swoimi usługami.

Bezpieczne narzędzie, ułatwiające pracę biura.

Bezpieczne narzędzie, ułatwiające pracę biura

Nasza aplikacja wyposażona została w zaawansowane systemy szyfrujące, więc zyskasz bezpieczne miejsce do przechowywania wrażliwych danych. Dzięki nowoczesnym zabezpieczeniom, może być ona wykorzystywana także do komunikacji prowadzonej w ramach Twojego biura.

Łatwy dostęp do informacji

Łatwy dostęp do informacji

Aplikacja zaprojektowana została tak, by umożliwić Ci intuicyjną obsługę i zapewnić łatwy i szybki dostęp do konkretnych danych. Masz w niej możliwość sortowania informacji oraz ich prezentacji w formie tabel i statystyk.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

“Niebieski kalendarz” powstał między innymi po to, aby ułatwić Ci pracę. Dzięki usprawnieniu kluczowych procesów, zyskujesz cenny czas.

Odwiedź stronę aplikacji
“Niebieski Kalendarz” i sprawdź,
co widzą tam Twoi potencjalni klienci.

Przejdź na podstronę "Aplikacja"
Kobieta trzymająca telefon